Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Zapraszamy na nową stronę internetową:

www.praxis.edu.pl

Obecna strona funkcjonuje jako archiwum treści sprzed 1.09.2018 r.

 


O co chodzi z tym dojrzewaniem?

Piątoklasiści wzięli udział w niecodziennych zajęciach z panią Agatą,  psycholożką i seksuolożką. Było to doskonała okazja, by zgłębić temat zmian, jakie zachodzą w nich w okresie dojrzewania. Uczniowie po początkowym onieśmieleniu, otwarcie dzielili się swoimi wątpliwościami i zadawali pytania.  Dzięki wspólnej pracy i rozmowom, treści dotyczące naszej seksualności, dojrzewania, wzajemnych relacji przestały być tematem tabu, a tym samym okazją do krępujących komentarzy czy dwuznacznych chichotów. Atmosfera podczas zajęć sprzyjała otwartości i wzajemnemu zrozumieniu. Niezwykle istotne było stworzenie przestrzeni, by z szacunkiem i bez skrępowania móc rozmawiać ze sobą nawet na trudne tematy.


praXis.edu.pl