Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Nauczyciele

Praxis tworzy zespół profesjonalistów, dla których dziecko jest partnerem w odkrywaniu piękna świata i poznawaniu rzeczywistości. Nasi nauczyciele to zaangażowani i wykwalifikowani pedagodzy, każdy z nich posiada wyższe wykształcenie i przygotowanie pedagogiczne. Jednocześnie, by dostosować się do ciągłych zmian programowych i sprostać indywidualnym potrzebom uczniów, uczestniczą wciąż w licznych kursach i szkoleniach tematycznych. Bardzo istotne w Praxis jest korzystanie przez naszych nauczycieli z nowoczesnych metod nauczania, wspierających naturalną aktywność dzieci i umożliwiających wyzwolenie ich potencjału twórczego.

Wszyscy pracownicy Praxis dbają o budowanie atmosfery życzliwości i zaufania w szkole. Dzięki temu nasi uczniowie przychodzą tu codziennie z ochotą i uśmiechem na ustach.

Ważne jest w Praxis, by naszych nauczycieli charakteryzował:

  • bardzo dobry kontakt z dziećmi, ciepło, wrażliwość i pogoda ducha,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • zapał do ciągłego doskonalenia się i wzbogacania swojego warsztatu dydaktycznego,
  • wysoki poziom empatii i otwartość na potrzeby uczniów,
  • zaangażowanie, pasja, aktywność.

Poprawiono: poniedziałek, 10, czerwiec 2013 10:29

Odsłony: 3094


 

Zapraszamy do współpracy przy prowadzeniu zajęć dodatkowych twórczych, zaangażowanych i aktywnych nauczycieli, którzy chcieliby podzielić się z naszymi uczniami swoją pasją.

Poprawiono: niedziela, 03, wrzesień 2017 09:00

Odsłony: 1170praXis.edu.pl