Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Idea

  „Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

            Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego.

 

Wszelkie nasze działania zmierzają ku temu, by każdy uczeń Praxis był osobą:

  • wszechstronnie rozwiniętą – uważamy, że tym wieku najważniejsze jest wykształcenie ogólne, które stanie się bazą do dalszej nauki oraz możliwość doświadczania różnych sytuacji, stąd też szereg zajęć dodatkowych,
  • tolerancyjną, otwartą na innych, pozbawioną uprzedzeń,
  • twórczą – niestraszne będą nam nawet szalone pomysły, których efektem będzie rozwiązanie problemu,
  • działającą społecznie i czerpiącą z tych działań ogromną frajdę,
  • wrażliwą na przyrodę, piękno, sztukę,
  • ambitną, wierzącą we własne nieograniczone możliwości,
  • a przede wszystkim odważną – taką, która będzie potrafiła racjonalnie bronić swoich przekonań, nawet w niesprzyjających okolicznościach.

praXis.edu.pl