Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Co by było, gdyby nie było szkoły? Pierwsza myśl?"Ale byłoby super!!!" Ale po głębszym zastanowieniu okazuje się, że wcale nie byłoby tak różowo. Bo szkoła to przede wszystkim relacje. Współpraca. Przyjaźń. Działanie. W efekcie wiedza i umiejętności. Zatem z ogromną radością przywitaliśmy 3 września naszych uczniów. Jak zwykle u nas na wesoło, przedstawieniem przygotowanym przez nauczycieli. Cieszymy się na te kolejne, wspólne 10 miesięcy. Niech będą dla nas wszystkich czasem rozwoju.

Galeria zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/MfbaY2VUVtaKxbzG6


praXis.edu.pl