Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Bajkowe zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Za nami 10 miesięcy wytężonej pracy, zdobywania nowych umiejętności, ciekawych doświadczeń oraz wspólnych przeżyć. Wszyscy zasłużyliśmy na upragniony wypoczynek i beztroskę. Chcieliśmy życzyć wszystkim bajkowych, a nawet bajecznych wakacji, dlatego podczas naszego ostatniego spotkania w tym roku szkolnym przenieśliśmy się do świata księżniczek, królów, dworzan, błaznów itp. Gromkie wybuchy śmiechu pozwalają sądzić, że nasi artyści podołali zadaniu.

Zatem odpoczywajcie w bajkowej atmosferze i wracajcie do nas cali i zdrowi!

 


praXis.edu.pl