Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Wyginam śmiało ciało, czy miesiąc tańca i sportu

Kwiecień był w Praxis miesiącem tańca i sportu. Uczniowie uczestniczyli w szkolnych rozgrywkach sportowych m.in. w warcabach, piłkarzykach stołowych oraz klasowych testach sprawnościowych. Uczennice 5 i 7 klasy przygotowały układy choreograficzne i prowadziły z młodszymi kolegami i koleżankami lekcje tańca. Podsumowaniem miesiąca był szkolny konkurs taneczny. Pierwsze miejsce zdobyła Weronika z klasy IV. Powstały także komiks o tańcu oraz prezentacja multimedialna o sporcie. 27 kwietnia wszyscy uczniowie Praxis zatańczyli wspólnie poloneza.


praXis.edu.pl