Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Gratulacje!

Dobrawa i Otylia zostały laureatkami ogólnopolskiego konkursu na komentarz organizowanego w ramach Miesiąca Języka Ojczystego przez Wydział Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego przy współpracy z Kołem Naukowym Językoznawców Studentów UJ im. Mieczysława Karasia oraz Towarzystwem Miłośników Języka Polskiego.
W miniony piątek na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagielońskiego odbył się finał konkursu, w którym dziewczyny zdobyły trzecie miejsce prezentując swój komentarz do olimpiady bobasów.  Po uroczystym rozdaniu nagród wzięły udział w literackim spacerze po Krakowie, podczas którego miały okazję zwiedzić miejsca związane z krakowskimi poetami i pisarzami, w tym wystawę Szuflada Szymborskiej.


praXis.edu.pl