Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Czytam, więc myślę, czyli miesiąc książki i ortografii

W ostatnich dniach lutego uczniowie klas IV-VII odwiedzili w klasach młodszych kolegów i zaprezentowali przygotowane przez siebie utwory lub inscenizacje. Poza odczytaniem tekstów baśni czy wierszy starsi koledzy zaproponowali słuchaczom szereg różnych zadań i aktywności, m.in. robienie domków z piernika, gry i zabawy zręcznościowe, poszukiwanie ukrytych w salach słodkich niespodzianek, wspólny taniec.
Uśmiechy na twarzach uczniów klas 0-III były najlepszym dowodem na to, że warto robić coś dla innych, a najlepiej uczymy się od siebie nawzajem!


praXis.edu.pl