Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

"Jaś i Małgosia"

28 lutego nasze szkolne koło teatralne Patataj zaprezentowało sztukę "Jaś i Małgosia" Jana Brzechwy. Zgromadzona na sali gimnastycznej publiczność mogła podziwiać koleżanki, które z energią i swobodą wcielały się w bajkowe postaci. Wszyscy widzowie byli pod wrażeniem talentów aktorskich, m.in. odgrywających tytułowe role Julii i Igi. Panie Ewa Wnuk i Sylwia Wiśniewska zadbały także o odpowiednie dekoracje, dzięki którym mogliśmy poczuć się jak w prawdziwym teatrze!


praXis.edu.pl