Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

II Gminny Konkurs Recytatorski „Daj jak najwięcej dobra”

Nasi uczniowie 15 października brali udział w drugiej edycji Gminnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Michaliny Chełmońskiej - Szczepankowskiej pod honorowym patronatem Burmistrza Radzymina - pana Zbigniewa Piotrowskiego. Sześcioosobowa reprezentacja szkoły stanęła w szranki z ponad sześćdziesięcioma uczniami ze szkół i przedszkoli gminy Radzymin. Tym bardziej cieszy nas niewątpliwy sukces naszych uczniów.

Wiktoria Bartosiak zdobyła II miejsce w kategorii uczniów klas I i II, Małgorzata Żmijewska III miejsce wśród uczniów klas III i IV, a dodatkowo wyróżnienia w tej kategorii uzyskały Julianna Grala i Antonina Grzegorek.

W jury zasiedli: pan Jan Rychner- wiceprezes II Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Autorów Polskich, pan Piotr Szczepankowski-Chełmoński –wnuk poetki oraz pan Janusz Rasiński - Przewodniczący Rejonowego Związku Emerytów w Radzyminie.

Poziom konkursu zdaniem jurorów był bardzo wysoki. Dzieci oprócz doskonałej recytacji przygotowały mini scenki aktorskie wspomagając się odpowiednimi rekwizytami czy też strojem. 

Wszyscy nasi uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Gratulujemy serdecznie!


praXis.edu.pl