Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Święto Praxis!!

14 października był w Praxis dniem wyjątkowym. Wszyscy uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej Praxis.

Podniosłą atmosferę dodatkowo potęgowała cała otoczka towarzysząca wydarzeniu. Pani Dyrektor jako władczyni Krainy Wiedzy na zamku Praxis w otoczeniu rycerzy i dam dworu osobiście przyjmowała każdego ucznia jako pełnoprawnego członka "praxisowej" rodziny. Dopełnieniem pasowania było złożenie przez każdego ucznia osobistego podpisu na papirusie potwierdzającego gotowość do sławienia dobrego imienia szkoły poprzez pilną naukę, wzorowe zachowanie, zaangażowanie w życie lokalnej społeczności oraz szanowanie poglądów i przekonań innych. Miło nam było gościć w naszej Krainie Wiedzy władcę sąsiedniego grodu Radzymina - pana burmistrza Zbigniewa Piotrowskiego. Po części oficjalnej przyszedł czas na występy dedykowane nauczycielom z okazji ich święta. Były szalone tańce, recytowane z przejęciem wiersze, specjalnie napisane na ten dzień piosenki. Rodzicie, dziadkowie i pozostali goście z entuzjazmem oklaskiwali wszystkich artystów. Na koniec oczywiście nie obyło się bez życzeń, podziękowań i ogromu kwiatów. Uwieńczeniem spotkania była słodka niespodzianka - przepyszny tort ufundowany przez Państwa Sieradzkich.

 


praXis.edu.pl