Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

Wrześniowe czytanie

Wrzesień był w Praxis miesiącem książki. Była to doskonała okazja do rodzinnego czytania. Każdego poranka rodzice we wszystkich klasach rozpoczynali dzień od kilkunastominutowego czytania swoich ulubionych książek. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem przysłuchiwały się opowieściom i z entuzjazmem witały kolejnych "czytaczy". Tym bardziej, że rodzice nie tylko czytali, ale również przebierali się, śpiewali, odgrywali małe scenki aktorskie. Można z pewnością stwierdzić, że wszyscy uczestnicy tego szkolnego projektu świetnie się bawili.

Galeria zdjęć:


praXis.edu.pl