Praxis - Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Radzymin - Łąki


Idea

„Potrzebujemy innych, by odkryć w sobie to, co mamy najpiękniejszego”.

Praxis jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynująca przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każdy uczeń Praxis jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego. -->

 

  start  |  kontakt 

 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 661 928
tel. 608 11 33 08

Wyszukiwarka

Artykuły

warsztaty dla rodziców

„Jak się dogadać, żeby się dogadać?”

Komunikacja w rodzinach. Większość rodziców wie, że we wzajemnych kontaktach nie można długo pozostawać w milczeniu. Pragniemy wzajemnego wpływania na siebie za pomocą słów. Oczywiste jest, że i rodzice, i dzieci pragną rozmawiać ze sobą tak, aby wzajemne stosunki były bliskie i żywe. Rozmowa jest istotna, ale rozstrzygające jest to, jak rodzice rozmawiają ze swymi dziećmi. Rodzice muszą bacznie obserwować, jak reagują słownie na dzieci, gdyż tu znajduje się klucz do skutecznego wpływu. Celem warsztatów będzie nie tylko pomoc rodzicom w rozeznaniu się, jakim rodzajem słownych odpowiedzi posługują się, kiedy ich dzieci przychodzą do nich z wrażeniami i problemami, ale i poznanie skutecznych oraz konstruktywnych sposobów komunikowania się z dziećmi. Opanowanie sztuki nawiązywania kontaktu we wzajemnych relacjach, pozwoli na skuteczne rozwiązywanie konfliktów oraz umiejętne zachęcanie do współpracy. To wszystko z ogromną korzyścią dla dzieci i dla całych rodzin.

 

Zapraszamy chętnych rodziców na bezpłatne warsztaty.

 

Zajęcia prowadzić będzie Yana Sira – absolwentka Wydziału Pedagogicznego UW, pedagog z 12 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

 

Warsztaty odbywać się będą 8-go i 15-go października od godz. 18:00. Czas trwania zajęć ok 2 godz.

Zapisy na warsztaty: 608 11 33 (Beata)

 

Projekt realizowany przez Fundację Mamy Wołomin, dofinansowany ze środków Powiatu Wołomińskiego

 


praXis.edu.pl